Dziś duuuużo zdjęć.
Zapraszam na mój taras :)
Zapraszam na mój taras :)
Dopieszczany z roku na rok, wreszcie wygląda tak jak marzyłam :)
Meble ogrodowe kiedyś brązowe, teraz przemalowałam na biało i lekko przetarłam.
Skrzyneczka na zioła zbita z desek, wianek z patyków.
Hortensje pierwszy rok u mnie goszczą i z pewnością będzie ich więcej :)
Do tego lampiony i oświetlenie ogrodowe stwarzają klimat jaki lubię :)
Taca widoczna na zdjęciach jest dostępna.
Miłego dnia :)